"Підтримати"
Новини
Всі новини

Саакашвілі пояснив, чому не залишився в Одесі під час сильних снігопадів

Саакашвілі згадав, що в минулому році, коли був снігопад, губернатор Одеської області відпочивав з родиною в Женеві, і "ніхто не згадує про це". "Ніхто за ним не бігав, бо це я комусь поперек горла став", - додав губернатор.
Саакашвили объяснил, почему не остался в Одессе во время сильных снегопадов

"Серйозно, питання було таке: я всю ніч не спав, я всю техніку виставив на дорогу, я створив штаб, і з ранку мені сказали, коли я вже хотів скасувати поїздку в Харків, що тисячі і тисячі людей з Дніпропетровська, Запоріжжя, Харківської області, незважаючи на жахливий сніг у Харкові, поїхали на цей форум разом зі мною. Ось, у мене з одного боку, ось ця штука, проблема, сніг з іншого боку - тисячі і тисячі людей, які, незважаючи на сніг у Харкові, прийшли. Так я ж не в Женеву з сім'єю поїхав, я поїхав від одних людей з однієї області в іншу, де вони теж на мене чекали. Звичайно ж, снігові замети ми приберемо, але якщо не прибирати корупцію, ми ніколи не будемо ефективно прибирати замети, тому що виявляється, що у нас техніки немає, виявляється, що вже все протринькали", - сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр Геннадій Зубко розкритикував відсутність Саакашвілі в Одесі за складної ситуації в регіоні. Як відомо, глава Одеської ОДА, незважаючи на складну ситуацію в області з погодними умовами, вирішив поїхати до Харкова для участі в Антикорупційному форумі.

Матеріал : gazeta.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини