"Підтримати"
Новини
Всі новини

Кондитер з Ізраїлю виготовив шоколадний торт у вигляді прапора України

Кондитер из Израиля изготовил шоколадный торт в виде флага Украины

Ізраїльський кондитер Дмитро Шульман виготовив із шоколаду український прапор для продажу на благодійному аукціоні для допомоги військовим. Про це повідомили у прес-службі Посольства України у Державі Ізраїль.

Шоколадний прапор був виготовлений з нагоди зустрічі в Українському культурному центрі в Ізраїлі представників української громади з журналістом, фотографом та бійцем Олександром Шульманом, який перебував тривалий час на Донбасі.

На вечорі Олександр презентував свої фотороботи, зроблені в АТО, та розказав ізраїльтянам про ситуацію на сході України. Крім того, було виставлено на аукціон шоколадний прапор України, а отримані кошти ізраїльські волонтери використають на придбання теплих речей українським танкістам, разом з якими захищав Україну Олександр Шульман.

У посольстві не уточнили, за скільки був врешті проданий прапор, однак відзначили, що його новий власник передав «картину» Олександру Шульману, а той в свою чергу пообіцяв відвести її на Донбас, до своїх бойових побратимів – українських танкістів.

За матеріалами: VIDIA

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини