"Підтримати"
Новини
Всі новини

Французький винороб скаржиться на неможливість ведення бізнесу в Україні

Французский винодел жалуется на невозможность ведения бизнеса в Украине
З тих пір, як французький винороб Крістоф Лакарен орендував земельну ділянку в Одеській області, йому доводиться терпіти нападки з боку українських олігархів, які хочуть забудувати ці угіддя, повідомляє видання France Bleu.

Його залякують, влаштовують підпали, а податкова інспекція вламується до нього і незаконно конфіскує його майно. Проте француз сподівається на те, що Україна зміниться і прийшовший до влади Михайло Саакашвілі захистить його виноградники.

Уродженець Бордо Крістоф Лакарен на протязі ось вже 13 років обробляє виноград на ділянці в 140 гектарів у Одеській області, але з недавніх пір він потрапив під приціл української податкової служби, пише France Bleu.

Нещодавно в його володіння нагрянула податкова інспекція, підозрюючи його в нелегальному виробництві вина, в його реалізації при відсутності ліцензії та у несплаті податків, повідомляє видання. В результаті перевірки було вилучено частину обладнання, що належить французу і більше 20 тисяч літрів вина.

Сам Крістоф Лакарен відкидає всі звинувачення на свою адресу і заявляє про спробу незаконного привласнення його майна з боку української податкової служби. За його словами, влада Одеської області вже давно хоче заволодіти його землями, які він орендує.

«Ми знаходимося в 12-13 хвилинах їзди від моря, і наші землі представляють першу лінію земель, придатних для забудови, – розповідає французький винороб. – У 2005 році я взяв їх в оренду на 25 років. Але незважаючи на це в 2008 році мер міста прийняв рішення забудувати ці сільськогосподарські угіддя. Його рішення було затверджено районом (відповідає нашому департаменту) і потім передано у районну адміністрацію, але там його заблокували. І з 2009 року триває наше страшне протистояння, що виражається у щорічних судових позовах і підпалах моїх земель».


Але сьогодні це протистояння перейшло всі межі, скаржиться Лакарен. Тепер до нього на чорних автомобілях приїжджають озброєні люди в масках, змушують його підняти руки вгору і тикають «калашниковим» йому в спину, щоб справити враження. На думку француза, Україна – прекрасна країна, але в ній живуть олігархи, які користуються такими сумнівними методами. Однак, враховуючи, що в Україні зараз спостерігаються зміни, він сподівається, що незабаром знайде рішення.

Крім того, французький винороб отримав підтримку з боку Глави Одеської області Михайла Саакашвілі, зазначає France Bleu. Саакашвілі вважає ці нападки несправедливими і збирається провести надзвичайне зібрання з представниками прокуратури, поліції і податкової служби, щоб провести розслідування і захистити винара та інших підприємців від свавілля податкової інспекції.

За матеріалами: trueinform

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини