"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Гороскоп на 19 січня 2016 року

Гороскоп на 19 января 2016 года

Вдалий день. Вплив сприятливих тенденцій буде позначатися практично у всіх сферах життя. Зростає ділова активність, укладаються вигідні угоди; можливо початок нового і плідного співробітництва. Цікаві можливості відкриваються перед тими, хто перебуває у пошуках роботи або розмірковує про відкриття власної справи.

Гороскоп Овен
Постарайтеся впоратися з усіма важливими справами в першій половині дня – це найбільш плідний час, його не варто втрачати даремно. Буде шанс завести корисні знайомства або залучити на свій бік впливових людей, завоювавши їх симпатію, повагу і довіру.
Весь день сприятливий з фінансової точки зору. Ймовірно, ви не тільки отримаєте значну суму, але і зможете правильно нею розпорядитися. Несподівані ділові пропозиції дадуть шанс піднятися по кар'єрних сходах. Не виключені службові романи.

Гороскоп Телець
Ви налаштовані серйозно, і це дуже до речі: саме такого підходу до справ вимагає цей день. Плідно проходять ділові зустрічі і переговори. Ви виробляєте гарне враження, вміло демонструєте сильні сторони, не забуваєте користуватися особистим шармом. Буде шанс піднятися по кар'єрних сходах, зміцнити професійні позиції.
Але спочивати на лаврах зарано: вам належить весь день провести в працях, і лише на схилі його ви отримаєте заслужену нагороду. Не забудьте побалувати себе чим-небудь – наприклад, приємною незапланованої покупкою.

Гороскоп Близнюки
День неспокійний і насичений. Навіть не розраховуйте на те, що вам вдасться ухилитися від складних справ і здобути перемоги просто так, без усяких зусиль. Ви ладнаєте з людьми, непогано проводьте ділові переговори, але всі досягнуті в цей день домовленості будуть носити попередній характер. Втім, це не так уже й погано – спритність і винахідливість допоможуть вам досягти ще більш вигідних умов.
Близькі не завжди розуміють вас з півслова, але підтримують ваші ідеї, в тому числі найсміливіші. Насолоджуйтеся компліментами, але не забувайте про здоровий глузд. Трохи самокритики вам не зашкодить.

Гороскоп Рак
Вміння знаходити спільну мову з різними людьми сьогодні вам дуже знадобиться: буде багато переговорів, бесід про професійних і особистих справах. Не завжди вдається прийти до спільної думки чи знайти компроміс, але сварок і конфліктів не виникає, і це ваша заслуга.
Сприятливий день для нових починань, в першу чергу – вимагають творчого підходу, фантазії, нових ідей. Не бійтеся експериментувати, пробуйте нові методи досягнення мети. Сьогодні ви можете дозволити собі порушувати традиції і чинити всупереч загальноприйнятим правилам.

Гороскоп Лев
Вам належить вирішити кілька складних завдань, причому робити це доведеться самостійно, оскільки оточуючі не зможуть допомогти навіть радою. Немає сумнівів, що ви відмінно з цим впораєтеся і отримаєте ще один привід пишатися собою. Можливі вигідні угоди і вдалі покупки.
Відповідний день для того, щоб будувати довгострокові плани, причому не тільки професійні, але й особисті. Друзі і старі знайомі дають відмінні поради; на підтримку родичів можна розраховувати в будь-яких обставинах.

Гороскоп Діва
Не поспішайте. Все, що ви робите зараз, принесе плоди в майбутньому, і вельми віддаленому. Так, доведеться почекати, але справа, безсумнівно, того коштує. Не варто давати обіцянки; ви, звичайно, стримаєте слово, але це буде не так просто, як здається зараз. Дуже важливо правильно спланувати день, залишивши собі час для відпочинку – перевтома може стати причиною помилкових рішень, хибних кроків.
Сприятливий день для спілкування, як ділового, так і особистого. Навколишні довіряють вашу думку, частіше звичайного звертаються за підказками і порадами, а ви з задоволенням їх даєте.

Гороскоп Ваги
Сприятливий для самостійної роботи. Сьогодні ви не потребуєте допомоги та підтримки однодумців, а в можливості зосередитись, обдумати ситуацію і вибрати вірну лінію поведінки. Можуть виникати розбіжності з колегами і керівництвом. Конфлікту ви не допустите, а до обговорення питань, що виникли зможете повернутися пізніше, і тоді воно буде більш плідним.
Небажано вирішувати фінансові і майнові питання, брати участь в судових розглядах. День не підходить для великих покупок.

Гороскоп Скорпіон
Не самий простий, але дуже цікавий день. Ви різання у висловлюваннях, але оточуючі прощають це і не ображаються, а прислухаються до вашої думки. Можна обговорювати плани на майбутнє та перспективи спільної роботи з потенційними партнерами. Добре починати нові справи; немає сумнівів, що ви доведете їх до кінця благополучно і в строк.
Відповідний день для сімейних розваг, відпочинку у дружній компанії, романтичних побачень. Небажано обговорювати фінансові і майнові питання – тут буде важко прийти до єдиної думки.

Гороскоп Стрілець
Неспокійний день. Скаржитися, однак, не варто, адже ви самі робите його таким. На місці не сидиться, ви то і справа беретеся за нові справи, анітрохи не турбуючись про те, як довести до кінця старі. На щастя, поруч є помічники та однодумці, готові взяти на себе частину ваших турбот.
День підходить для спілкування з представниками протилежної статі: немає сумнівів, що ви їх очаруете. Можливі незаплановані поїздки, які складуться дуже вдало. Зміна обстановки піде на користь, підніме настрій і надихає на нові подвиги.

Гороскоп Козеріг
Зберігайте спокій та оптимізм. Можливо, не все ладиться і виходити відразу, але день стане вдалим, якщо ви докладете трохи зусиль. Не піддавайтеся на провокації, нікому не дозволяйте маніпулювати вами. Твердість і готовність відстоювати свої інтереси будуть дуже до речі.
Близькі люди намагатимуться підтримати вас, підняти настрій. Друзі можуть запропонувати якісь спільні розваги, від яких не варто відмовлятися. Сприятливий день для сімейних свят, прийому гостей.

Гороскоп Водолій
Дуже хороший день для ділових переговорів, початку спільної діяльності, ділового і дружнього спілкування. Ви притягуєте до себе достойних і цікавих людей, легко зав'язуєте знайомства, а свої симпатії даруйте тільки тим, хто дійсно цього заслуговує. Можливо початок службових романів.
Також день підходить для укладання угод та будь-якої комерційної діяльності. Ділове чуття вас не підводить; навіть маючи мінімумом інформації, ви приймаєте правильні рішення. Не дивно, що навіть більш досвідчені люди звертаються до вас за порадами і уважно вислуховують.

Гороскоп Риби
Вам ні в чому не хочеться собі відмовляти. Це може обернутися фінансовими втратами та іншими неприємностями, але серйозних проблем не принесе, так що, якщо буде можливість побалувати себе – зробіть це. Бажано скоротити навантаження, відмовитися від понаднормової роботи.
Ви знайдете масу приводів для радості, поспілкуєтесь з приємними людьми, поділіться з однодумцями новими ідеями. Деякі Риби візьмуться за справу, яке, хоч і не відразу, принесе їм більший прибуток. Якщо на цей день заплановані поїздки, не ставитеся до них легковажно, не шкодуйте часу на підготовку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини