"Підтримати"
Новини
Всі новини

Гризлов сподівається на серйозне просування в реалізації мінських угод

Грызлов надеется на серьезное продвижение в реализации минских соглашений


Борис Гризлов озвучив свою роль в переговорах по Донбасу. Посланник Путіна сподівається на серйозне просування в реалізації мінських угод.

"Я вважаю, що у нас є хороша основа для того, щоб вести переговори, — цек омплекс заходів щодо виконання мінських угод, яким 12 лютого виповниться рівно рік.- сказав Гризлов. - Звичайно, всі сторони, які укладали ці угоди, хочуть отримати результат. Важливо, щоб ці результати повністю відповідали комплексу заходів, духу і букві мінських угод. Зараз один із важливих питань у рамках роботи контактної групи і політичної підгрупи — це закон про вибори (на території самопроголошених народних республік Донецька і Луганська, — ред.). І крім того, необхідно, щоб була реалізована одна з домовленостей засідання 13 січня про обмін військовополоненими."

Борис Гризлов зазначив: "... Сторін всього дві: це Донбас і Київ. Питання визначення конкретних термінів виконання пунктів комплексу заходів може отримати підтримку у контактної групи. Однак важливо пам'ятати, що Україна досі не погодила з Донбасом і не прийняла поправки в Конституцію і поправки в закон про особливий статус, без яких неможливо буде повною мірою реалізовувати інший пакет мінських угод."

І додав: "...Я хотів звернути вашу увагу, що ми не розглядаємо поточну ситуацію як глухий кут. Є безліч шляхів і проривних варіантів дії. Моє завдання — роз'яснити це учасників процесу. Але ви праві в тому, що є сили, зацікавлені, щоб ситуація перебувала в глухому куті. І гірше того, деякі хочуть уникнути відповідальних вчинків по реалізації мінських угод, і тому їм вигідно представити стан справ як тупиковий. Але у мене немає сумнівів, що в даний час ми можемо серйозно просунутися в реалізації мінських угод. Мої зустрічі і в Києві, і у Мінську це тільки підтверджують".

За матеріалами 112.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини