"Підтримати"
Новини
Всі новини

Загинув доброволець АТО - хірург від Бога - Владислав Комаров

Новину повідомив волонтер з Одеси Руслан Форостяк, передає «Преса України».
Погиб доброволец АТО - хирург от Бога - Владислав Комаров

«Щойно загинув в автокатастрофі по дорозі на роботу талановитий нейрохірург, мій товариш, Влад Комаров. У найважчий час добровольцем відбув у 61й мобільний госпіталь на схід, сотні врятованих і поставлених на ноги бійців на його рахунку, сотні місцевих жителів», - повідомив Форостяк.

Волонтер відгукується про свого товариша як про вірного своїм ідеям і вкрай порядну людину. Він фактично постійно перебував на Сході, рятуючи від смерті бійців АТО. Але коли потрібна було його участь як талановитого нейрохірурга в обласній лікарні Одеси, він приїжджав, нерідко - за свій рахунок, нерідко - поїздом або на машинах-попутницях.

Форостяк назвав смерть Комарова «безглуздою гримасою долі», адже в хоні АТО лікар нерідко перебував під ворожими кулями. А життя його забрала автомобільна аварія по дорозі - він поспішав на операцію в лікарню, де його потребував хворий.

Волонтер також опублікував останнє відео з живим Комаровим, де він ділиться своїми враженнями перебування в зоні АТО і пояснює деякі нюанси непростої роботи медика на війні.

Матеріал :uapress.infо

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини