"Підтримати"
Новини
Всі новини

Місце поховання Девіда Боуї буде відомо тільки членам родини

Место захоронения Дэвида Боуи будет известно только членам семьи


Прах музиканта Девіда Боуї похований в секретному місці, відомому тільки його родичам. Фанати сумують про смерть музиканта. Про це повідомляє британський таблоїд The Mirror.

Про те, де похований прах Боуї, за інформацією видання, обізнані його вдова Іман і діти Данкан і Олександрія. Приховати місце поховання побажав сам музикант, який не хотів, щоб могила перетворилася на місце паломництва шанувальників.

«Як і його близький друг Фредді Мерк'юрі, Девід вирішив, що не хоче собі могилу або пам'ятник. Він хотів, щоб його пам'ятали за вчинки протягом життя, а не як пам'ятник. Найголовнішим для нього було збереження творчої спадщини. Він не хотів, щоб його життя було увічнено чимось на зразок надгробки», — заявило джерело, близьке до сім'ї музиканта.

Співрозмовник повідомив, що існує велика колекція невиданих творів Боуї, яка буде випускатися протягом багатьох років.

Композитор, співак, актор і художник Девід Боуї помер 10 січня, через два дні після свого 69-річчя і випуску нового альбому Blackstar. Півтора року артист боровся з раком печінки.

14 січня стало відомо, що тіло Боуї таємно кремували в Нью-Йорку. Ні сім'ї, ні близькі друзі не були присутні під час церемонії.

За своє життя Боуї випустив близько 30 альбомів, серед яких "The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders from Mars", "Young Americans", "Heroes", "1 Outside".

У фільмографії Боуї такі фільми, як "Людина, який впав на землю", "Голод", "Лабіринт" і "Твін Пікс: Крізь вогонь".

За матеріалами Lenta.ru

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме