"Підтримати"
Новини
Всі новини

Джерело: У Порошенка шукають голоси для "особливого самоврядування" Донбасу

Источник: У Порошенко ищут голоса для "особого самоуправления" Донбасса

Зміни в Конституцію в частині децентралізації, які передбачають, серед іншого, "особливе самоврядування" для окремих районів Донбасу, зараз готові підтримати 280 нардепів при необхідних 300 голосах.

Про це "Апострофу" розповіло джерело в парламентській фракції "Блоку Петра Порошенка".

За його словами, забезпеченням голосів займаються перший заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко, його колега по фракції Сергій Березенко (обидва — особливо близькі до Порошенка), а також член депутатської групи "Воля народу" Олесь Довгий, якого в кулуарах називають другом Березенко.

"Перед Новим роком в таблицях Кононенко, Березенко і Довгого було приблизно 280 депутатів. Зараз вони починають знову "хитати" Раду заради відсутніх голосів"
, — повідомив нардеп.

За даними "Апострофа", відсутні голоси будуть шукати в самому БПП, де є проблеми з дисципліною, а також внутрішня опозиція до керівництва фракції.

"Питанням явки займеться сам Кононенко. Сам він подзвонить друзям президента з числа депутатів, які — нечасті гості в Раді. І будуть вказівки керівникам внутрішньофракційних груп забезпечити присутність своїх людей"
, — упевнене джерело.

Переговори з іншими фракціями, за його даними, будуть вести сам Петро Порошенко та глава його адміністрації Борис Ложкін. Джерело припускає, що АП вдасться домовитися з приводу голосів з депутатськими групами "Видрождення" і "Воля народу" та фракцією "Опозиційного блоку".

"Я думаю, що "Батьківщина" може оголосити вільне голосування, хоча формально виступить проти поправок до Конституції. Крім того, зараз намагаються переманити на свою сторону кількох "радикалів", налаштованих, скажімо так, сепаратистськи"
, — додав нардеп.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме