"Підтримати"
Новини
Всі новини

Наталія Нарочницька зганьбилася в ефірі каналу "Аль-Джазіра". ВІДЕО

Наталья Нарочницкая опозорилась в эфире канала "Аль-Джазира". ВИДЕО


Британський журналіст Мехді Хасан під сміх у студії «посадив у калюжу» довірену особу Путіна

Кремлівський політолог, 67-річна депутат Держдуми Наталія Нарочницька зганьбилася в ефірі каналу "Аль-Джазіра", коли британський журналіст Мехді Хасан кілька разів зловив її на брехні про Крим та Донбас.

Відеозапис ток-шоу «Лицем до лиця» опублікував на своїй сторінці в Facebook користувач Nesi Mi.

У сюжеті зазначається, що Нарочицька є ярою учасницею створення концепції «російського світу». Також вона була довіреною особою президента РФ Володимира Путіна на президентських виборах у 2012 році та звикла комфортно себе почувати в зрежисованих ефірах кремлівських телеканалів. А на цьому ток-шоу відчула себе у ролі "видобутку". Кожен раз, коли ведучий ловив її на брехні про Україну, публіка в залі не могла стримати сміху.

Вся програма триває 47 хвилин, але в запису показано ключові її моменти, де московська гостя відчайдушно намагається придумати відповіді на їдкі репліки журналіста і від цього ще більше забріхується.

Основна частина ток-шоу присвячена діям Росії на Близькому сході, де Кремль затіяв нову військову авантюру.

У ролику показаний епізод, де Нарочницьку ловлять на спробі виправдати анексію Криму. Також вона намагається переконати публіку, що «російських солдатів в Україні немає».

Відверта брехня росіянки настільки очевидна, що вона постійно опинялася в дурній ситуації. Такої ганьби Наталія Нарочицька не відчувала давно.За матеріалами Політична кухня

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини