"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Лук'янівському СІЗО помер політв'язень Макар Колесніков, який намагався боротися з свавіллям правоохоронних органів

В Лукьяновском СИЗО умер политзаключенный Макар Колесников, который пытался бороться с беспределом правоохранительных органов
Сьогодні вночі нібито через серцевий напад у 28-й камері Лук'янівського СІЗО помер 26-річний політв'язень Макар Колесников. Хлопці з Білого Молота, яких ми називаємо "Група Калугіна", займалися тим, що виявляли наркопритони і сповіщали ментів, щоб ті їх закрили. В результаті самі потрапили за грати.

Про це йдеться в повідомленні спільноти Чорний Комітет у Фейсбуці.

"Судові засідання по даній справі постійно переносяться через відсутність як не судді то прокурора. Є інфа, що й наступне, призначене на день революційної звитяги, 19 січня - теж не відбудеться через відсутність когось з суддів. Хлопці сидять з травня 2014 року. Тепер їх троє("

В Лукьяновском СИЗО умер политзаключенный Макар Колесников, который пытался бороться с беспределом правоохранительных органов


Журналіст Andrey Shokotko пише:

Хлопець намагався боротися з ментовським бізнесом - ігровими автоматами і наркоторгівлею. Як і більшість політичних, постраждав із-за того, що намагався при цьому співпрацювати з ментами, вважаючи їх представниками закону. Не повторюйте помилок Макара Колеснікова. Співпрацювати з ментами можна тільки на допиті - ви задаєте питання вони відповідають. Більше ніяк. В іншому випадку ви будете вбиті або сядете у в'язницю. Або сядете у в'язницю, де будете вбиті.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини