"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Топ найцікавіших подарунків в Нового року

Бренд клатчей-книг doob.vosk був створений рік тому, на основі проекту vosk., Що спеціалізується на створенні одягу, сумок і аксесуарів. Головним завданням бренду засновники називають створення красивих речей та популяризацію літератури. В основі клатчей - натуральне дерево, обтягнуте полотном і покрите матовим лаком, що робить їх на дотик не відрізнятись від справжньої книги. Кожен екземпляр виготовляється і збирається вручну, крім того, бренд створює клатчі з будь-якими обкладинками книг і журналів.
Топ самых интересных подарков в Новому году

Клатчі doob.vosk достатньо місткі. Враховуючи всі потреби дівчат, туди з легкістю укладаються телефон, дзеркальце, помада, кредитна карта, документи, гребінець і ще з десяток предметів. Додатково клатч-книгу можна укомплектувати ручкою-ланцюжком і декоративної пензликом-закладкою. При цьому doob.vosk відрізняється демократичністю цін, якістю і ексклюзивністю кожного виготовленого екземпляра.
Топ самых интересных подарков в Новому году

Якщо говорити поверхово, Weird Bird - це бренд білизни. Якщо проникати в суть, то філософія життя і перший крок кожній дівчині до себе справжньої. Чому? Щодня створюючи комплекти, які відповідають бажанням всіх жінок: бути привабливою і сексуальною, але при цьому відчувати себе комфортно і природно, Weird Bird стають на крок ближче до їхньої мети - зміцнити любов жінок до свого тіла.
Топ самых интересных подарков в Новому году

Weird Bird - це перша крапля в океані самозамилування й здорового егоїзму. Детальне вивчення історії білизняний моди дає їм право виступати в ролі лідерів думок у своєму сегменті, а досвід і професіоналізм швачок дозволяє створювати якісні комплекти за індивідуальними мірками в рамках стандартної розмірної сітки. Засновники бренду, вважають найбільшим спокусою - бути собою, а білизну Weird Bird - перший крок до цього.

Творець бренда Maya - художник-ювелір Майя Котельницька, випускниця Львівської академії мистецтв, учасниця міжнародних молодіжних арт-фестивалів. У творчості дизайнера відчувається сміливість - дівчина не боїться працювати зі складними ідеями, завжди приділяючи увагу тому, як прикраса працює на тілі людини.
Топ самых интересных подарков в Новому году
Топ самых интересных подарков в Новому году

Майя вивчає як стародавні ювелірні традиції народів світу, так і найбільш витончений і запам'ятовується період в історії ювелірного мистецтва - ар нуво. За яскравим і незвичайним прикрасам видно, як дизайнер експериментує з камінням і металами, активно використовуючи також і нестандартні матеріали - дерево, скло, фарфор і фрагменти антикварних речей.


Образ «True man» сформувався з елементів побуту канадських лісорубів, скандинавських рибалок, британських скаутів і нью-йоркських архітекторів. Київський True man - це той, хто щиро робить свою улюблену справу, відверто йде на експерименти, не просто любить вишукане віскі, а знає, як правильно його пити. Він не уявляє свого життя без подорожей, любить побути в компанії друзів не менше, ніж на самоті, організовує своє домашнє простір за власними правилами гри.
Топ самых интересных подарков в Новому году
Топ самых интересных подарков в Новому году
Топ самых интересных подарков в Новому году

Команда Truman щодня працює над тим, щоб в одному місці об'єднати кращі українські та світові бренди, які досі не були широко представлені в нашій країні, і паралельно розвиває власне виробництво домашніх аксесуарів, одягу і кемпінгового стафа.

Карло Звіринський, Рельєф 2, 1958, фарба, клей, дерево, 46,5 × 65 см, сімейне збори
Топ самых интересных подарков в Новому году[/center]
Видавництво «Основи» - одне з найсучасніших на ринку української друкованої продукції. «Видати книгу, якої не вистачає українському читачеві», - саме така мета була поставлена ​​засновниками видавництва, вона ж залишається чільною протягом більше двадцяти років. Сьогодні, коли будь-яку книгу можна скачати одним натисненням кнопки, «Основи» випускають тільки ті видання, які читач неодмінно захоче придбати в свою колекцію або в якості подарунка.

Під керівництвом Дани Павличко, «Основи» залучають до роботи над виданнями молодих і сучасних ілюстраторів, дизайнерів, авторів та перекладачів. Сьогодні каталог видавництва налічує більше 300 видань, загальним тиражем більше двох мільйонів, - і це не межа, тільки за останні місяці «Основи» презентували декілька світових бестселерів. Серед представлених, кожен бажаючий може підібрати книгу на свій смак: від класики до мистецтвознавства, від дитячих коміксів до мотивуючої літератури.

Матеріал :/styleinsider.com.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини