"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Міністерстві оборони завершили випробування автомата «Малюк». ВІДЕО

В Министерстве обороны завершили испытание автомата «Малюк». ВИДЕО

В Україні завершені випробування автомата «Малюк», в результаті яких отримано найвищі оцінки за більшістю параметрів, що підлягають тестуванню. Також автомат рекомендований до прийняття на озброєння українськими спецназівцями.

Зараз в одному з підрозділів спеціального призначення Збройних сил України після визначальних випробувань проходить підконтрольну експлуатацію партія серійних зразків автомата «Малюк», серійне виробництво якого організовано на одному з підприємств, яке входить до складу Державного концерну «Укроборонпром».



Головним завданням тестування автомата «Малюк» в одному з підрозділів, що бере участь в Антитерористичній операції на Сході України, здійснити апробацію зброї в бойових умовах і максимально адаптувати автомат до потреб користувача.

В Министерстве обороны завершили испытание автомата «Малюк». ВИДЕО


Крім того на етапі практичного тестування у військах апробуються різноманітні версії автомата, які будуть враховувати побажання кінцевих споживачів, як по калібру, так і по комплектності поставки конкретним замовникам. Зокрема, в стандартну комплектацію автомата «Малюк» входить триточковий ремінь, коліматорний приціл і додаткові механічні окремі прицільні пристосування (цілик і мушка).

При необхідності, в стрілецький комплекс може бути включено тепловізійний приціл, ручка перенесення вогню, тактичний ліхтарик, штик-ніж та інше обладнання. Завдяки закладеним розробниками особливостям конструкції, автомат не вимагає додаткового переобладнання для розширення його можливостей.

Вже на початковому етапі тестування спецназівці виявили високі оцінки тактико-технічних характеристик автомата «Малюк». За відгуками бійців, які мали досвід використання різних систем озброєнь, як радянського, так і західного виробництва, «Малюк» забезпечує високий рівень за основними показниками – точності, надійності та зручності використання.

За матеріалами: zbroya.info

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини