"Підтримати"
Новини
Всі новини

В харківському екопарку з'явилася пума

В харьковском экопарке появилась пума

У харківському екопарку оселилася незвичайна пума по кличці Єва. Зоологи сподіваються, що дуже скоро отримають від неї потомство. У дворічної хижачки є вибір - в екопарку живуть два самця пуми.

Дворічна красуня Пума приїхала в FeldmanEcopark нещодавно. Велику кішку з приватного звіринця викупили волонтери і передали в Харків. В екопарку кажуть, що попередній будинок не став для Єви рідним, стан тварини залишало бажати кращого. Але зараз вже пума абсолютно здорова. За словами ветеринарів екопарку, Єва вже пройшла карантинний режим: тварину було обстежено і вакциновано. Зараз пума відмінно себе відчуває і готова до заселення в новий будинок. Спеціально для неї був підготовлений просторий вольєр. Жити пума буде по сусідству зі своїми побратимами.

За характером Єва дуже контактна, вона любить компанію людини. Коли співробітники екопарку приносять їй їжу, пума чекає, щоб спочатку погладили, при цьому видає дивовижне муркотіння, і тільки після ласк приймається за їжу.

В екопарку нагадали, що пуми знаходяться на межі зникнення: ареал їх проживання постійно скорочується, а деякі підвиди вносяться в реєстри тварин, що охороняються. Пуми мешкають в Північній і Південній Америці, це другий за величиною представник сімейства котячих в Америці, крупніше ягуар. Дика кішка досягає в довжину 10-180 см, вага - від 70 до 100 кг.

За матеріалами Коментарі: Харків

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме