"Підтримати"
Новини
Всі новини

Концерн "Антонов" в 10 разів збільшив чистий прибуток

Концерн "Антонов" в 10 раз увеличил чистую прибыль

ДП "Антонов" за підсумками першого півріччя 2015 року збільшило чистий прибуток в десять разів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року - з 27 млн гривень до 271 млн гривень. Про це свідчать дані Аналітичного огляду Мінекономіки Топ-100 найбільших держпідприємств за 6 місяців 2015 року.

Чистий дохід зріс на 42% з 1,335 млрд гривень у першому півріччі минулого року до 1,894 млрд гривень у першому півріччі нинішнього року. Це сталося у зв'язку з девальвацією гривні, оскільки літаки, як правило, оцінюються в іноземній валюті, повідомляє ЦТС

EBITDA підприємства зросла з 188 млн гривень до 440 млн гривень, рентабельність за EBITDA - з 7,7% до 23,3%, собівартість реалізованої продукції - з 1,039 млрд гривень до 1,435 млрд гривень. На амортизацію у січні-червні цього року "Антонов" направив 130 млн гривень порівняно з 96 млн гривень в аналогічному минулорічному періоді.

Читайте на Infokava.com: "Антонов" працює над зменшенням залежності від РФ

"Антонову" у першому півріччі цього року вдалося значно скоротити співвідношення боргу до власного капіталу - до 7,4% порівняно з 235,2% у січні-червні минулого року. Рентабельність власного капіталу знизилася з 52% до 14,2%, а рентабельність застосованого капіталу зросла з 2,8% до 15,4%.

Як говориться в огляді, потреба "Антонова" в оборотному капіталі складає 100 млн доларів, для чого необхідно отримувати замовлення мінімум на 6-7 літаків в рік з авансовим платежем у розмірі 50% від суми замовлення. Крім того, наголошується, що підприємству потрібні інвестиції, які можуть бути надані державою шляхом збільшення акціонерного капіталу або довгострокової позики на пільгових умовах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини