Новости
Все новости

Як ми вночі бюджет приймали. Мустафа Найєм

Третя година ночі. Видали Держбюджет. Веселий.

Наприклад, мільйон доларів (24 млн. грн.) на проведення Всеукраїнського фестивалю патріотичної пісні "Будь вільним!". Для порівняння, на забезпечення діяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів виділено 8 млн. грн (~$330 тис)

Витрати на Вінницьку ОДА найбільші в країні - 169 млн грн. Більше за Київську (165,2 млн) і за найбільшу область - Одеську (158,8 млн).

Витрати на Державне управління справами (ДУС) 1,2 млрд. грн., а на діяльність всього парламенту - 933 млн. грн.

Процвітає і агентство Нацпроектів нашого старого товариша в засланні Владислава Каськіва - 186,9 тис. грн (з них фонд заробітної плати 106 тис).

Ну і продовжуємо святкувати скромно ЄВРО-2012 - на підготовку (!) чемпіонату 136,7 тис. грн. З яких 86 тисяч - зарплата загубилися в часі і просторі працівників.

Загалом, це як казка на ніч від уряду. Єдине спасибі - залишили нормальні оклади Національній поліції. Але зелена кнопка все одно не тиснеться.


Мустафа Найєм на НВ

Подписывайтесь на аккаунт InfoKava.com в Twitter, Facebook или Telegram: в одной ленте новостей - все, что стоит знать о события в Украине и в мире о политике, бизнесе, культуре и экономике.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость