"Підтримати"
Новини
Всі новини

Експертиза: Надія Савченко була затримана до загибелі журналістів

Экспертиза: Надежда Савченко была задержана до гибели журналистов

Згідно з даними експертизи наукового співробітника астрономічного інституту МДУ Ольги Возяковой, Надію Савченко взяли в полон до артобстрілу, під час якого загинули журналісти ВГТРК Корнелюк і Волошин.

Такі результати експертизи оголосили в суді в Донецьку Ростовської області Росії на засіданні в середу, 23 грудня, передає «Радіо Свобода».
Допитати Возякову як експерта попросив адвокат Савченко Ілля Новіков. Возякова провела експертизу відео 17 червня 2014 року, коли українську льотчицю взяли в полон.

Суд у Донецьку проводить останнє в цьому році засідання по справі Савченко.

Льотчицю-офіцера Надію Савченко, яка брала участь в АТО як доброволець, звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів, які перебували в Україні нелегально, і в рядах сепаратистів висвітлювали їх напади на українських силовиків. Савченко взяли під варту в Росії після того, як її, захоплену в полон сепаратистами, незаконно перевезли через кордон і влаштували її передачу російським силовикам. За даними захисту, вона потрапила в полон ще до загибелі росіян, і тому не могла бути причетна до цього.

Центр журналістських розслідувань

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини