"Підтримати"
Новини
Всі новини

На Донбасі зріє невдоволення терористами - розвідка

На Донбассе зреет недовольство террористами - разведка
В окупованих районах Донбасу посилюються протестні настрої місцевих жителів з-за нездатності терористичної "влади" забезпечити роботу підприємств і економіки в цілому. Про це в коментарі Укрінформу повідомили в Головному управлінні розвідки МОУ.

"Неспроможність терористичної "влади" Донбасу забезпечити мінімально необхідні умови для функціонування економіки призводить до посилення протестних настроїв на окупованих територіях", - заявили в розвідці.

Читайте на InfoKava.com: Под стенами Верховной Рады зреет митинг

За даними ГУР, так званої "федерації профспілок "ДНР" підготовлено доповідь ватажка терористів, в якому йдеться про "істотне зростання рівня невдоволення працівників промислових підприємств регіону, насамперед з-за значної заборгованості по заробітній платі".

Серед найбільш проблемних підприємств у цій доповіді названі: "Макіїввугілля" (заборгованість по зарплаті); "Комсомольське рудоуправління" (простої через неможливість збуту); "Топаз" (відсутність перспектив відновлення діяльності); "Донецькгірмаш", "Корум Горлівський машинобудівник", ДВЕК (заборгованість по заробітній платі); "Артемвугілля", "Орджонікідзевугілля", "Донбасвуглереструктуризація"; "Донецький металургійний завод" (зупинка); "Донецький енергомеханічний завод" (працюють 1 день на тиждень).


Джерело: uainfo.org

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини