"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Рахунки за опалення в Україні стануть нараховувати по-новому

Счета за отопление в Украине станут начислять по-новому
В Україні змінено порядок нарахування плати за послуги з централізованого опалення при відсутності у квартирі/будинку садибного типу та на введення у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії.

Тариф прив'язаний до температури повітря, повідомили в прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.


"Зміни передбачають механізм нарахування споживачам, у яких відсутні прилади обліку теплової енергії, щомісячної плати за послуги з централізованого опалення, що враховує відхилення фактичної температури зовнішнього повітря та тривалості опалювального сезону від нормативних показників, які взяті для розрахунку тарифів на послуги з централізованого опалення", — зазначає міністерство.

У Кабміні запевняють, що таким чином українці будуть платити щомісяця за фактично спожиті послуги.

Читайте на InfoKava.com: В Україні стануть безкоштовними дзвінки з таксофонів

"При цьому, якщо підприємство не забезпечить належного надання та відповідної якості послуг, то окремо буде здійснюватися перерахунок плати за послуги з централізованого опалення у відповідності з порядком, затвердженим постановою Кабінету міністрів України від 17 лютого 2010 року № 151", — зазначили в Мінрегіонбуді.


Джерело: slavdelo.dn.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини