"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Російський представник в ООН Чуркін - це яскраве уособлення цинічної брехні" - Зорян Шкіряк

"Російський представник в ООН Чуркін - це яскраве уособлення цинічної брехні" - Зорян Шкіряк"Російський представник в ООН Чуркін - це яскраве уособлення цинічної брехні, ганебної підступності кремлівської "дипломатії" і цілковитої огидності путінської пропаганди. Особисто для мене, він - гебельсівський фейк з дешевих терористичних серіалів, відзнятих на "LifeNews". Така собі гітлерівсько-сталінська суміш, приправлена новоявленим путінським рашизмом.
В той час коли Чуркін розповідає в ООН про "безальтернативність виконання" Мінських угод, російсько-терористичні війська продовжують щоденні обстріли позицій сил АТО із застосуванням "відведеної" важкої зброі, наданої Кремлем. І відбувається це всі останні дні, практично по всій лініі розмежування. Нічого не скажеш, хороший учень свого наставника, російського "Ріббентропа" Лаврова. Ноу комент.
Втішає тільки те, що увесь світ може в прямому ефірі спостерігати цю ганьбу і відверту убогість іхніх "аргументів". Висновки очевидні. Раша гоу хоум!" - Зорян Шкіряк на ФБ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме