Новости
Все новости

Ігор Плотницький "порадував" жителів про припинення гуманітарної допомоги

21:00, 10 дек 2015
1 445
Ігор Плотницький "порадував" жителів про припинення гуманітарної допомоги
Ігор Плотницький повідомив жителям, що перебувають у ввіреній йому зоні російської окупації про припинення гуманітарної допомоги з боку агресора

"Щоб було зрозуміло всім - коли дитині вже півтора року, як нашій республіці, то, напевно, пора відлучати її від грудей і від того поняття, що таке гуманітарна допомога в принципі" - пояснив Плотницький. Відмову Росії від подальшого постачання окупованого регіону лідер "ЛНР" пояснює якоюсь міфічною "світовою кризою" і економічними санкціями проти путінського режиму, але не пояснює, в чому зміна ситуації на самому Донбасі. Чому жителі окупованих територій 45 разів потребували допомоги Росії, а тепер їм не варто сподіватися на підтримку "родичів".

Читайте на InfoKava: Жителі Луганська отримають 40 т гуманітарної допомоги від Британії та Швейцарії

Відповідь на це питання є простою - Путін йде. У нього немає грошей на війну і немає грошей на Донбас. І кожне нове зниження ціни на нафту переконує кремлівського правителя, що з продовженням - а тим більше з розширенням окупації - доведеться почекати до кращих часів. Якщо ще кілька місяців тому Путін міг думати про консервацію ситуації та створення на окупованих територіях "квазі-держави" за російські гроші і під керівництвом кураторів з ФСБ, то тепер йому доводиться вирішувати, як піти, зберігаючи обличчя. Своє обличчя, а не обличчя Плотницького.

А тому - які конвої? Донбас і раніше жив на положенні такого собі "козачого табору", платили в основному бандюганам, а ті вже повинні були утримувати "баб і дітлахів". Але зараз і бандюгани ризикують залишитися без підтримки - і слова Плотницького це наочно демонструють.

Путін хоче підвести жителів вигаданих ним же самим "народних республік" до думки, що на нього розраховувати не варто.


Джерело: espreso.tv
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме