"Підтримати"
Новини
Всі новини

Осколки війни: в Миколаївці відновлюють постраждали під час бойових дій дитячі садки. ФОТО

Осколки войны: в Николаевке восстанавливают пострадавшие во время боевых действий детские сады. ФОТО
Незважаючи на перші грудневі морози, в дитячих садах Миколаївки посиленими темпами відбуваються ремонтні роботи, спрямовані на теплозбереження. Вже у другому дошкільному навчальному закладі міста проводиться заміна вікон.

Як розповів «Діловому Слов'янську» начальник Слов'янського міського відділу освіти Вадим Овчаренко, ініціатором і безпосередньо платником робіт виступила Миколаївська міська рада.

За інформацією відділу освіти, в дитячих садах Миколаївки будуть встановлені 150 металопластикових вікон та нові двері. Зокрема, протягом минулих двох тижнів 47 нових вікон було встановлено в дошкільному навчальному закладі № 44 «Яблунька», а днями приступлять до установки ще 29 віконних систем в ДНЗ №43 «Ромашка».

Читайте на InfoKava: Терористи ЛНР бомблять навіть дит садки (фото)

Варто батькам переживати, з ким залишити дітей на час ремонту в дитячому саду, у відділі освіти поки сказати не можуть.

Відзначимо, за словами батьків вихованців ДНЗ №44 «Яблунька», з-за ремонтних робіт їх діти не відвідували заклад 2 тижні.

Нагадаємо, півтора роки тому, після проведення бойових дій на території Миколаївки, більшість навчальних закладів міста – школи та дитячі садочки, залишилися без вікон. Комусь підготувати заклад до нового навчального року допомогли міжнародні благодійні організації, комусь довелося йти на крайні заходи.


Так, у дитячому садку №43 «Ромашка» щоб зберегти дорогоцінне тепло, було вирішено частину вікон у спальнях закласти цеглою.


Джерело: slavdelo.dn.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини