"Підтримати"
Новини
Всі новини

Російське вугілля повинне поставлятися до України - Путін

Російське вугілля повинне поставлятися до України - ПутінПрезидент Російської Федерації Володимир Путін доручив відновити постачання вугілля з РФ на територію України.

Таку інформацію повідомляє ТАСС.

"По-перше, потрібно відновити постачання вугілля в Україну. Вони включили хоч і одну, але включили одну гілку, тому треба поновити поставки вугілля", - сказав Путін на нараді з членами уряду.

При цьому Путін підкреслив, що не можна допустити, щоб, коли Росія повністю підживить анексований Крим, то повністю покриє все, що постачала Україна до Криму.

"Наскільки я знаю, таких начебто контрактів немає, але треба подивитися, щоб нікого не ставити в скрутне становище і заздалегідь усіх попередити, що з такого-то часу електроенергія нам взагалі не потрібна", - зазначив Путін.

Нагадаємо, що анексований Росією Крим був знеструмлений в ніч на 22 листопада в результаті підриву опор ЛЕП. Відповідальність за підриви ніхто на себе не взяв, проте підходи до зруйнованих конструкцій були блоковані представниками "Правого сектора" і кримськотатарського меджлісу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме