Новости
Все новости

Выступление Байдена: эмоцио и рацио. Анатолий Гриценко

Выступление Байдена: эмоцио и рацио. Анатолий ГриценкоВлучні цитати відомих особистостей, епізоди з історії власного народу і з власної біографії, оживлені сторінки Майдану, тверда підтримка України Америкою, щирий заклик до відповідальності та сумління, непримиримість у боротьбі з корупцією (правда, скоріше взагалі як з явищем, а не з конкретними його персонажами, які сиділи з усіх боків навколо Байдена у ложах і партері, прізвища і оборудки яких Америка знає достеменно і, якби захотіла, то вже би давно могла влаштувати їх за грати сама, без пшонок-махніцьких-ярем-шокіних-ситників).

Змістовно, із чітко акцентованих Байденом я би відзначив дві позиції:
1) прийняття узгодженого з МВФ бюджету-2016;
2) повне виконання Мінських угод, включно з амністією терористів, виборами на Донбасі (до виведення звідти російських військ і техніки зі зброєю), змінами до Конституції України (особливий статус, який цього разу Байден назвав автономією).

Зрада? Перемога? Ні.
Просто ще одне підтвердження, що захищати і будувати власну країну нам треба і доведеться самим. Будуть замість провалів успіхи, тоді й партнери приїдуть із серйознішими планами.

Анатолій Гриценко на ФБ

Подписывайтесь на аккаунт InfoKava.com в Twitter, Facebook или Telegram: в одной ленте новостей - все, что стоит знать о события в Украине и в мире о политике, бизнесе, культуре и экономике.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость