"Підтримати"
Новини
Всі новини

Михайло Саакашвілі очищає Одеську митницю від людей Насирова

Михаил Саакашвили очищает Одесскую таможню от людей Насирова
Перехід начальника відділу митного оформлення №1 митного поста "Іллічівськ" Олександра Гаврилюка та його команди в Київську митницю - це фактично усунення людей Насирова з Одеської митниці, що вигідно голові Одеської ОДА Михайлу Саакашвілі. Про це у своїй статті на Golos.Ua пише Сергій Оповідань, передає "ДС".

За даними автора, джерела в Одеській митниці стверджують, що колишній президент Грузії намагається встановити монопольний вплив на весь одеський регіон. Саме тому за його протекції на посаду керівника Одеської митниці була призначена Юлія Марушевська, у якої немає досвіду і юридичної освіти, проте вона близька до оточення Саакашвілі.
Марушевська розповіла, як на Одеській митниці чинять опір її реформ

Читайте на InfoKava: Михайло Саакашвілі пересувається по Одесі на громадському транспорті

Для встановлення максимального контролю над Одеською митницею в Київську обласну митницю перевели ряд співробітників, яких пов'язують з Романом Насировым, пише Golos.Ua. Серед них і Олександр Гаврилюк, якого вважають людиною, "який завжди вмів ділитися і заробляти додаткові бонуси для інших". Як стверджує видання, тепер іллічівські схеми будуть працювати на Київщині, а Саакашвілі за допомогою своїх людей візьме під повний контроль Одеську митницю.


Джерело: politrada.com

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини