"Підтримати"
Новини
Всі новини

Харківські депутати вимагають від Порошенка створити в регіоні особливий режим "Слобожанщина". ВІДЕО

Харьковские депутаты требуют от Порошенко создать в регионе особый режим "Слобожанщина". ВИДЕО
У Харкові відбувся другий форум депутатів на підтримку законопроекту "Про особливий регіон розвитку - Слобожанщина". У заході взяли участь понад 15 депутатів місцевих рад Харківської області.

В ході заходу з докладною презентацією законопроекта виступила лідер громадської ради "Слобожанщини", нардеп 3-6 скликань Алла Александровська. Вона зазначила, що гострота соціальних проблем в Харківській області зростає: "З 2013 року зростання тарифів на послуги ЖКГ склав понад 100%. При цьому реальні доходи населення стагнують. Між тим реальне безробіття досягає 20%. Все це означає, що економіці нашого регіону потрібен серйозний імпульс розвитку".

Читайте на InfoKava: Харківські депутати таки визнали Росію агресором

Александровська зазначила, що законопроект про регіоні "Слобожанщина" передбачає механізми вирішення соціальних проблем Харківської області за рахунок відновлення економічних зв'язків з Росією і перерозподілу податкових зборів між центром і регіонами на користь регіонів. "Харківська область отримає близько 3 мільярдів гривень за рахунок відновлення економічних зв'язків з Росією і перерозподілу податкових зборів. Це дозволить суттєво активізувати розвиток нашого регіону", - підкреслила вона.


Джерело: thepolitics.info

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини