"Поддержать"
Новости
Все новости

Для бійців АТО винайдено непробивну каску

У Рівному семикласник Павло Стельмах винайшов військову каску, здатну витримати попадання кулі або осколка під будь-яким кутом.

Про це повідомляє varota.

За словами автора цього винаходу, така каска передбачає, що шматочок металу, вдаряючись в бічну поверхню рельєфу багатократно віддзеркалюється. І таким чином не досягає основної поверхні каски.

Новий варіант солдатської каски схожий на ті, що використовуються зараз в армії, але має видозмінений поверхневий «рельєф», так званий - горбистий профіль.

Розробити унікальну каску Павлу Стельмаху допомогли книжки, які хлопець «перелопатив» безліч. Для цього школяр витратив кілька місяців на інтернет-пошукову роботу, її узагальнення.

Тому методом виключень і порівнянь прийшов до думки, що так звана горбиста конструкція каски більш ефективна, ніж гладка.

При цьому, як додає заслужений винахідник України Віктор Бернацький, керівник гуртка наукової творчості, в якому займається винахідник-семикласник, - енергія і імпульс кулі чи осколка зменшується фактично до безпечної величини. А це вже питання не тільки захисту воїнів, але й, за великим рахунком, обороноздатності.

Щоб переконатися у високій ефективності винаходу, школяр та його куратор провели ряд практичних експериментів з новою каскою. Тепер сподіваються, що їх «ноу-хау» стане предметом масового виробництва.

Подписывайтесь на аккаунт InfoKava.com в Twitter, Facebook или Telegram: в одной ленте новостей - все, что стоит знать о события в Украине и в мире о политике, бизнесе, культуре и экономике.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме