"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Кривому Розі встановлюємо народовладдя - Соболєв

В мерії Кривого Рогу організовано раду представників громади, яка має зібрати від городян інформацію та підготувати план їхнього вирішення.
У Кривому Розі встановлюємо народовладдя - Соболєв

Про це повідомив народний депутат України Єгор Соболєв на своїй сторінці у Facebook.

"Як обіцяли, встановлюємо в Кривому Розі народовладдя", - пише нардеп.

За його словами, рада представників громади проводить запис в громадську варту, яка має забезпечити безперешкодний допуск городян в приміщення, які утримуються на їхні податки.

"КП "Муніципальна гвардія", яка за ці ж податки городян найнята Вілкулом і городян же ж штовхає, вигнали.

Утворено громадську антикорупційну комісію, яку організовує мій помічник. Завдання - викрити багатомільярдні крадіжки, які відбуваються в місті і для прикриття яких таким як Ахметов потрібні такі як Вілкул.

Всі ці дії ухвалили багатотисячні збори жителів Кривого Рогу, які не побачили за тиждень ефективного захисту нинішньою владою своєї боротьби за свободу.

Суди не захистили право людей делегувати і забирати владу. Центрвиборчком на чолі з Охендовським двічі назвав Юрія Відкула законно обраним мером. Результатів розслідування фальсифікацій від поліції теж поки не видно.

Справу легітимного захисту прав і свобод людей має взяти на себе Парламент який є найвищим державним органом. Завтра утворена ним спеціальна комісія почне прямо у Кривому Розі розслідування фальсифікацій.

Якщо і тут держава виявиться недієздатною, народовладдя буде набирати силу", - підсумував Соболєв.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме