"Підтримати"
Новини
Всі новини

Петиція: позбавлення громадянства України за сепаратизм. Ваша думка? Опитування

Петиция: лишение гражданства Украины за сепаратизм. Ваше мнение? Опрос

Петиції про позбавлення сепаратистів громадянства залишилося всього тисяча голосів і 6 днів. Так, позбавити громадянства за Конституцією не можна. Однак набрати у Раді 300 голосів для такої справи - цілком реально. Якщо людина не любить країну, в якій вона живе - нехай живе в іншій країні, чи буде вражена в правах (ВНП без права голосу і займати державні посади). Сепаратизм - страшний злочин, що веде до воєн і тисячам жертв, ми повинні відділяти сепаратистів від громадян.
Петиция: лишение гражданства Украины за сепаратизм. Ваше мнение? Опрос

апдейт для "так робити ніззя!": Згідно ст. 98 Кодексу законів про громадянство Франції, особа може бути позбавлена громадянства у разі якщо вона притягнута до кримінальної відповідальності за злочин проти безпеки держави".
Позбавлення громадянства передбачено законодавством багатьох країн (наприклад, ст. 16 Основного Закону ФРН 1949 р., ст. 11 Конституції Королівства Іспанія 1978 р., закону Уолтера-Маккарена США).

апдейт для "так ви не повернете Крим і Донбас": це не спосіб повернення Криму і Донбасу - для повернення у нас інші способи. Посилення покарання за сепаратизм - це спосіб зробити так, щоб вони не змогли шкодити нам після повернення. І навіть щоб бажання пограти в сепаратизм не виникало.

Джерело

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини