"Підтримати"
Новини
Всі новини

75 років тому народився неповторний Брюс Лі

75 лет назад родился неподражаемый Брюс Ли

Брюс Лі (англ. Bruce Lee, справжнє ім'я — Чи Чжэньфань, англ. Lee Jun Fan) народився 27 листопада 1940 року в Сан-Франциско, в сім'ї актора-коміка. Тому у кіно почав зніматися з дитинства.

В юності він був досить слабким, і в кіно йому діставалися ролі важких підлітків. Але незабаром юнак зацікавився бойовими мистецтвами. Він виявився дуже здібним учнем. За три дні він вивчив базові рухи кунг-фу, на вивчення яких зазвичай йдуть тижні занять. Пізніше він освоїв і інші види єдиноборств, ввібравши найкраще, що було в кожному з них. Завдяки своїм знанням він розробив власний стиль кунг-фу – Джіт Кун-До (Випереджаючий кулак). Сам він вважав свій винахід не стилем, а скоріше методом, який застосовується в будь-якому бойовому мистецтві і навіть в вуличній бійці.

Чи став суперзіркою і дуже багато часу приділяв зйомок, намагаючись довести кожен свій рух на екрані до досконалості. Всього у фільмографії актора - участь у більш ніж 30 картинах. До того ж він продовжував весь час тренуватися, постійно підвищуючи свої навички кунг-фу. Брюс також розробив власну систему харчування. Він є автором власних методик тренувань і вправ, які стали дуже відомими

В період роботи над черговим фільмом («Гра смерті») Брюс Лі помер 20 липня 1973 року в Гонконзі.

Актор і майстер східних єдиноборств Брюс Лі загинув по дурній випадковості. Таблетка від головного болю, яку він прийняв, викликала набряк головного мозку. Ця ситуація всім здавалася настільки абсурдною, що його смерть тут же стала обростати легендами куди більш правдоподібними, ніж істина. Ходили, наприклад, чутки, що його вбив інший майстер, але вони не знайшли підтвердження.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини