Все новости

Вася Пісний три дні поблукав у зоні АТО

Генерал-лейтенант Василь Михайлович Пісний дійсно брав участь у антитерористичній операції на Сході України, але всього навсього три дні.

Про це повідомив журналіст Вахтанг Кіпіані на своїй сторінці у Facebook, посилаючись на дані Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України.

"Трохи пекла - "За наявною в Департаменті кадрового забезпечення Національної поліції інформації, генерал-лейтенант Пісний Василь Михайлович безпосередньо брав участь у антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей з 30.07.2014 року по 02.08.2014 року. Він в зоні АТО був три дні", - написав Кіпіані.

Пробувши у зоні АТО три дні, Василь Пісний подав звернення, на підставі якого 18 грудня 2014 року міжвідомча комісія з питань розгляду матеріалів про ветеранів війни та учасників АТО прийняла рішення надати статус учасника бойових дій Пісному Василю Михайловичу.

Нагадаємо, що у четверг, 19 листопада під час засідання антикорупційного комітету Верховної Ради, позафракційний народний депутат Володимир Парасюк вдарив представника СБУ Василя Пісного. Інцидент стався через те, що в ході словесної перепалки з Парасюком, Пісний заявив нардепу, що зробив для Майдану, можливо, і більше ніж сам він.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Также по теме
Коронавирус наступает на человечество: как обезопасить себя от заражения
Жители Украины считают мову важным атрибутом независимости
Что делали два миллиона украинских ФОПов в 2019 году. Статистика и аналитика
Вторая мировая восемьдесят лет спустя: новые цифры потерь. Инфографика
Самые распространенные виды взяток в Украине
Лучшее за неделю
Мультимедиа
В Санжарах уже спокойно, но точку поставить надо
Леонид Каденюк - первый космонавт независимой Украины
Коронавирус пугает людей и они защищаются, как могут. Фото
Планету могут спасти леса, посаженные с помощью дронов. Видео
Гений Леонардо да Винчи: во Львове - выставка инженерных сооружений. Фото. Видео