"Підтримати"
Новини
Всі новини

Мосійчук знову недоторканний

Мосийчук снова неприкосновенен

Вищий адміністративний суд України визнав незаконною постанову Верховної Ради про зняття депутатської недоторканності та арешт народного депутата від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Ігоря Мосійчука. Відповідну резолютивну частину рішення оголосив суддя ВАСУ Сергій Горбатюк 17 листопада.

Він зазначив, що постанова може бути переглянута Верховним судом в порядку, передбаченому Кодексом адміністративного судочинства після закінчення строку на подачу заяви про її перегляд Верховним судом, якщо таку заяву не буде подано.

Варто зазначити, що позитивне для Мосійчука рішення суд виніс якраз після того, як у ніч на 17 листопада Радикальна партія Олега Ляшка згорнула наметове табір під Кабінетом Міністрів.

Додамо, що захист Мосійчука розраховує отримати рішення ВАСУ протягом 5 днів і представити його в Печерський райсуд Києва, який знову розглядає питання про запобіжний захід Мосійчука.

У свою чергу, прокурор ГПУ Владислав Куценко заявив, що генпрокуратура планує оскаржити у верховному суді України рішення Вищого адміністративного суду України, який визнав незаконною постанову парламенту про зняття недоторканності, затримання і арешт народного депутата Ігоря Мосійчука.

"Ми однозначно будемо оскаржувати рішення ВАСУ, у нас для цього є до 27 листопада час. Тому однозначно ми ретельно підготуємо документи, ще раз все вивчимо. І будемо звертатися у Верховний суд України", - цитує Куценко УНН.

Нагадаємо, що Мосійчук подав у Вищий адміністративний суд України позов про визнання незаконною та скасування постанови парламенту про дозвіл на притягнення його до кримінальної відповідальності, оскільки вважає його таким, що порушує законодавство України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини