"Підтримати"
Новини
Всі новини

Щодо заборони екстрадиції іноземців, які приймають участь у АТО. Дмитро Тимчук

Относительно запрета экстрадиции иностранцев, принимающих участие в АТО. Дмитрий ТымчукОбидва закони не вирішують усіх проблем тих наших іноземних друзів, хто раніше брав і бере участь у АТО. У той час, як криваві казкарі-параноїки з шарашкіної контори під назвою «Слідчий комітет Росії» клепають на наших друзів з числа росіян кримінальні справи, як пиріжки.

Для вирішення цієї проблеми мною у співавторстві з І.Вінніком зареєстрований законопроект про введення мораторію на екстрадицію іноземних громадян, які брали і беруть участь у АТО (№3486 «Проект Закону про встановлення мораторію на примусових повернення, видворений та екстрадіцію іноземців та осіб без ГРОМАДЯНСТВО, Які брали доля в антітерорістічній операции чі забезпечувалі ее проведення »

Суть законопроекту проста - заборонити екстрадицію і примусову висилку іноземних громадян, які прийшли на допомогу Україні у важкий для неї годину. У законопроекті (текст на сайті ВР буде виставлений пізніше) чітко розписаний порядок роботи наших правоохоронних органів і судових інстанцій, коли вони отримують запит від іншої держави на видачу учасників АТО з числа громадян цих держав.

Даний мораторій не поширюватиметься на випадки, коли мова йде про тяжкі злочини, скоєних на території цих держав (виключаючи ті кримінальні справи, які пов'язані з участю даних громадян в АТО - адже той же російський Следки зараз в три секунди наклепанной терикон кримінальних справ проти росіян в АТО за «вбивства російських військовослужбовців» і бойовичка на Донбасі).

Дуже сподіваюся, Рада не зволікатиме з ухваленням даного законопроекту. Це - той святий обов'язок, який Україна зобов'язана віддати своїм захисникам з числа наших зарубіжних друзів.

Д.Тимчук на Фейсбук

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини