Новости
Все новости

За зрив виборів у Маріуполі МВС шукає "крайнього"

19:02, 27 окт 2015
1 673
За фактом зриву процесу голосування у Маріуполі слідче управлінням міліції відкрило кримінальне провадження.

Таку інформацію повідомляє прес-служба УМВС України в Донецькій області.

Правоохоронці розпочали перевірку подій, які призвели до зриву виборчого процесу в місті Маріуполі.

25 жовтня 2015 року через відсутність бюлетенів для голосування не змогли розпочати свою роботу 205 виборчих дільниць Маріуполя, через що жителі міста були позбавлені права взяти участь у місцевих виборах.

Даний факт Слідчим управлінням ГУМВС України в Донецькій області внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 3 статті 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача, вчинені за попередньою змовою групою осіб або членом виборчої комісії чи іншою службовою особою з використанням свого службового становища). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 2 до 3 років.

Крім того, головний міліціонер Донецької області В’ячеслав Аброськін так прокоментував дане провадження: "в рамках відкритого кримінального провадження правоохоронцями буде проведене повне, всебічне розслідування даних подій, з’ясовані усі фактори, які вплинули на виборчий процес у м. Маріуполі, в тому числі й перевірена діяльність Маріупольської міської виборчої комісії та надана правова оцінка усім встановленим фактам".
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость