Новости
Все новости

Терористи вирішили перенести свої "вибори" на Донбасі

17:29, 06 окт 2015
1 118
Так звана "влада" "ЛНР-ДНР" погодилися перенести місцеві вибори на наступний рік.

Відповідну заяву зробили представники терористичних "ЛНР" і "ДНР" на Мінських переговорах Владислав Дейнего і Денис Пушилін.

"За підсумками цієї роботи повідомляємо про згоду ДНР і ЛНР на перенесення виборів з 18 жовтня і 1 листопада на наступний рік", - йдеться в заяві.

"Ми вивчили заяви та рекомендації канцлера ФРН пані Меркель і президента Франції пана Олланда за підсумками Паризького саміту 2 жовтня. Провели сьогодні тут, у Мінську, консультації з представниками ОБСЄ та РФ. Отримали вказівки від наших лідерів (терориста Захарченко та Плотницького)", - повідомили Дейнего і Пушилін.

У той же час, ватажки бандугруповань заявили, що за цей час "Україна повинна буде виконати всі взяті на себе за Мінським угодами зобов'язання".

"Надати Донбасу особливий статус, не допустити переслідування і покарання осіб - учасників подій на території Донецької та Луганської областей, а також переголосувати поправки в конституцію в новій, погодженою з нами, редакції", - підкреслюється в заяві.

Раніше повідомлялося, що несанкціоновані вибори на території яка поки не підконтрольна Україні, намічені на 18 жовтня і 1 листопада, будуть розглядатися Заходом як демонстративне порушення Мінських угод.

Більше того, якщо "влада" квазіреспублік відмовляться від проведення місцевих виборів 25 жовтня відповідно до українського законодавства, то відносно РФ можуть бути введені нові санкції ЄС і США.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме