"Поддержать"
Новости
Все новости

Заява Адміністрації Порошенко: без Донбасу - нема Криму

Якщо Україна втратить контроль над Донбасом, то вона не зможе повернути Крим.

Таку заяву зробив заступник голови адміністрації президента України Петар Порошенка Костянтин Єлісєєв.

"Я вважаю, що якщо ми втратимо Донбас, то як ми зможемо вимагати повернення Криму? Тому Донбас - це підготовчий етап щодо повернення Криму", - сказав Єлісєєв.

За його словами, українська влада робить все можливе, щоб повернути Крим до складу України.

"Ми відновлюємо співпрацю з Євросоюзом у питанні повернення Криму, робимо з ЄС все можливе, щоб Крим повернувся під суверенітет України", - додав Єлісєєв.

Він також зазначив, що на переговорах у Парижі російська сторона намагалася нав'язати Києву прийняття низки законів.

"Нам нав'язували необхідність прийняття нового спеціального закону про особливий статус Донбасу", - сказав він, додавши, що мова також йшла про прийняття нового закону щодо повної амністії і нового закону про вибори.

"Ми відкинули будь-які спроби прийняти новий закон про амністію. Тим більше такого, щоб відповідно до цього закону сталася автоматична амністія для бойовиків так званих ЛНР, ДНР", - сказав Єлісєєв.

Він також додав, що контактна група на засіданні в Мінську 6 жовтня обговорить особливості проведення місцевих виборів на території тимчасово окупованих районів Донбасу.

"Обговорення особливостей проведення місцевих виборів буде відбуватися в рамках тристоронньої контактної групи, і я хочу сказати: вже завтра відбудеться чергове засідання, на якому, ми розраховуємо, що цей процес буде розпочатий", - сказав Єлісєєв.

Подписывайтесь на аккаунт InfoKava.com в Twitter, Facebook или Telegram: в одной ленте новостей - все, что стоит знать о события в Украине и в мире о политике, бизнесе, культуре и экономике.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость