"Підтримати"
Новини
Всі новини

Мелодія "Тайної вечері"

Як багато ми можемо сказати про геніального художника, та, що там художника - творця, живописця, скульптора, архітектора і вченого, винахідника, письменника, музиканта, одного з найяскравіших представників мистецтва Великого Відродження, справжнього майстра Леонардо да Вінчі. Кожна його картина - це втілення таємничості, божества і витонченості. Як би це не звучало дивно, він був універсальний у своєму роді.

Для розкриття всіх здивувань з приводу вжитого слова,варто зауважити. Що «універсальний» означає не тільки те, що підходить до всього і скрізь застосовуване. Універсальний – часом означає «завжди актуальний» і «завжди потрібний, завжди в тему». Тому можна сміливо віднести генія до категорії актуальності та універсальності. «Мона Ліза» - це ціле джерело таємничості, вона завжди дивиться на тебе, вякому б ракурсі ти до неї не пристав.

«Вітрувіанська людина», в якій ми можемо споглядати людину з канонічними пропорціями… І, звичайно, ж «Таємна вечеря», яка інтерпретувалася багатьма художниками, але вічною вона залишиться тільки у витворі да Вінчі ... вдаючись до каламбуру, можна стверджувати, що таємничості «Таємної вечері» Леонарда да Вінчі не має меж. І ось зовсім нещодавно було розкрито ще одну таємницю картини.

У «Таємній вечері» Леонардо да Вінчі зашифрована мелодія. Її виявив комп'ютерний технік Джованні Марія Пала: якщо намалювати уздовж картини нотний стан, то скиби хліба на столі і руки апостолів можна прочитати як ноти. Навіть скептики визнали, що гармонія цієї мелодії бездоганна і випадково з'явитися на картині вона не могла.Мелодия "Тайной вечери"

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини