"Підтримати"
Новини
Всі новини

Для автовласників хочуть запровадити "розкішний" податок

Для автовласників хочуть запровадити "розкішний" податокМіністерство фінансів України сформує перелік із 10-15 марок автомобілів класу «люкс», власники яких будуть платити податок у розмірі 25 тис. грн у рік, а власники інших марок «молодше» 5 років будуть платити 800 грн.

Таку заяву зробила заступник міністра фінансів Олена Макеєва, передає "Твоє місто".

Високопосадовець нагадала, що коли власникам автомобілів з об'ємом двигуна понад 3 літри стало відомо, що вони повинні сплатити до держбюджету податок у сумі 25 тис. грн, то в Мінфін надійшло багато скарг громадян, які купили автомобіль три роки тому у кредит і не мають коштів на сплату податку, у той час як власники більш дорогих автомобілів не повинні платити податок при обсязі двигуна менше 3 літрів.

"Ми хочемо запропонувати нову модель, щоб податком 25 тисяч обкладалися лише автомобілі класу «люкс». Це Maserati, Lamborghini, Bentley і так далі. Це має бути чіткий перелік автомобілів, які належать до класу «люкс». Це буде 10-15 марок автомобілів, власники яких будуть сплачувати податок", – сказала Макєєва.

Заступник міністра пояснила, що подібний перелік автомобілів застосовується в європейський країнах, і в даний час Мінфін вивчає, які автомобілі повинні до нього потрапити.

Нагадаємо, Україна з 30 вересня 2015 року скасовує спеціальні мита на імпорт автомобілів, введені в 2013 році.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме