Новости
Все новости

В Україні з'явилось вакантне місце головного антикорупційного чиновника

В Україні з'явилось вакантне місце головного антикорупційного чиновникаКерівник управління з забезпечення повернення активів, набутих злочинним шляхом, міністерства внутрішніх справ Олена Тищенко звільняється зі своєї посади.

Таку заяву вона зробила в ефірі телеканалу «Еспресо ТВ».

За її словами, «інформаційні атаки» проти її управління і особисто проти неї виявилися «успішними».

"Пропозиція влади створити Агентство з повернення активів та розпорядження ними є не правильним рішенням", - сказала Тищенко.

В цьому рішенні "пропонується закласти корупційні можливості для таких органів".

Нагадаємо, що раніше проведене журналістське розслідування показало, що Олена Тищенко володіє віллою у Франції через спільну з колишнім чоловіком фірму, а також розкішним будинком у Великій Британії вартістю 5,4 мільйона фунтів стерлінгів, при цьому закордонні маєтки Тищенко не відображені чітко в її декларації.

Сама Тищенко тоді заявляла, що причиною були «дивно розроблені» бланки декларацій.

І Олена Тищенко, і її колишній чоловік Сергій Тищенко неодноразово були фігурантами антикорупційних журналістських розслідувань і в Україні, і за кордоном. Зокрема, через те, що конфісковані нафтопродукти Сергія Курченка були реалізовані приватним компаніям Сергія Тищенка за заниженою ціною. Від цих оборудок держава могла втратити понад 250 мільйонів бюджетних гривень.

Цікаве навіть те, що коли міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомляв про створення управління з забезпечення повернення активів, набутих злочинним шляхом, яке очолила Олена Тищенко, він заявляв, що саме справи, пов’язані з Сергієм Курченком, мають бути серед перших завдань новоствореного органу.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость