» » » Вітчизняні автоперевезення лібералізують до вимог Європейського союзу
Все новости

Вітчизняні автоперевезення лібералізують до вимог Європейського союзу

Вітчизняні автоперевезення лібералізують до вимог Європейського союзуПершочерговими кроками українських транспортників з міністерства інфраструктури стане лібералізація автотранспортної галузі в рамках дії зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Про це учора під час зустрічі у Брюсселі з Єврокомісаром з питань мобільності та транспорту Віолеттою Бульц заявив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

На зустрічі міністр розповів про поточний стан розвитку інфраструктури України, хід імплементації євродиректив до національного законодавства.

Високопосадовець приділив особливу увагу законопроектам «Про залізничний транспорт» та «Про внутрішній водний транспорт», що розроблені з урахуванням кращих європейський практик, в тому числі в частині питань організації системи безпеки на транспорті.

За словами Андрія Пивоварського, новим ключовим завданням для України стає інтеграція національної транспортної системи до європейської транспортної мережі.

"Із запровадженням зони вільної торгівлі питання лібералізації автотранспортної галузі виходить на перший план. Ми вважаємо, що нові умови надання транспортних послуг будуть гарним імпульсом для розвитку торговельних відносин між Україною та Бельгією.

Українська сторона зацікавлена в лібералізації перевезень вантажів автомобільним транспортом, тому сподіваюсь на початок консультацій з підготовки відповідної угоди між Україною та членами Євросоюзу", – відзначив Міністр.

Крім цього, Андрій Пивоварський звернувся до Віолетти Бульц з пропозицією переглянути умови та спростити процедуру подання заявок на участь у проектах підтримки Європейського Союзу.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Также по теме
Новости партнеров
ОПРОС
Должна ли Украина помогать оккупированным территориям?
Самые распространенные виды взяток в Украине
Анализ запросов украинцев в интернете показал, что больше всего беспокоит жителей каждой области Украины
СМИ: жители ОРДЛО остаются без украинских пенсий
Долг Киева за электроэнергию составляет более 1 млрд грн
Кого читают в Facebook депутаты
Лучшее за неделю
Мультимедиа
Фотограф из Коростышева показывает сказочный мир природы: фото
В Кировоградской области мужчину раздавило бетонной плитой во дворе собственного дома
Во Львове автомобиль сбил девушку на пешеходном переходе
Известный певец сбил человека возле церкви
В Днепре взорвали авто с девушкой за рулем