"Підтримати"
Новини
Всі новини

Світлина Хортиці перемогла на конкурсі від Вікіпедії

Світлина Хортиці перемогла на конкурсі від Вікіпедії"В очікуванні зливи" - саме така світлина, зроблена запорізьким фотографом Олексієм Толмачовим в квітні цього року, стала найкращою фотографією Запорізької області на міжнародному фотоконкурсі "Вікі любить Землю".

Про це повідомляється на офіційному сайті конкурсу, передає сайт острова Хортиці.

Міжнародний фотоконкурс "Вікі любить Землю" проходив з 1 по 31 травня 2015 року.

У конкурсі могли взяти участь фотографії об'єктів природно-заповідного фонду. Мета конкурсу - створення повної ілюстрованої інформаційної бази про природно-заповідний фонд усього світу.
Цього року конкурс проходив у більш, ніж 25 країнах, при цьому тільки з України було відправлено на конкурс більше 14.7 тисяч фотографій.

Фотографія була зроблена цього року восени на Наумовій скелі в північно-західній частині острова Хортиця.

На фото зображено найвужче і глибоке місце Старого Дніпра, оточене найдавнішими скелями острова Хортиця та правобережного заповідного урочища "Вирва".

На фото зображений момент за секунди до початку потужного грозової зливи.

Довідка:

геологічний заказник загальнодержавного значення "Дніпровські пороги" розташований в межах м Запоріжжя і має площу +1383 гектара.

Територія заказника включає в себе острів Хортиця, острів Байди, скелясті острови Дубовий, Три стовпи, Два стоги на Дніпрі поблизу ДніпроГЕСу, а також острів Растьобін біля Хортиці.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме