» » » » Вибори без вибору нічого не змінять - Касьянов
Все новости

Вибори без вибору нічого не змінять - Касьянов

Вибори без вибору нічого не змінять - КасьяновНемає ніякої різниці між оппо-блоком, блоком Порошенко і партією Ляшка. Садовий, Тимошенко, Корбан з Коломойським, і хто ще там? ..

- Парад нафталінових ідей, гречка з шоколадом, половина військового бюджету в білбордах і телевізійній рекламі. Вибори у відсутності вибору, демократія без мети, надія без причини. Країна приміряє майбутнє в крамниці лахмітника з непотребу, який давно треба було спалити...

За чверть століття ми не виробили національної ідеї, не створили реальної масової політичної партії, не родили - як нація - жодного справжнього лідера. Брехня, користолюбство, що пронизує суспільство згори до низу, замінили все.

Всі в країні знають, що у владу йдуть, щоб красти. Що одні роблять вигляд, що платять податки, інші - що їх збирають; що більша частина контрабанди проходить через митницю; що прожити чесно на дві з половиною тисячі гривень не може ні митник, ні міліціонер, ні прикордонник, ні військовий, ні лікар. Усі це знають.

Всі знають, що Порошенко не хоче продавати бізнес, що на військових замовленнях заробляє мільйони, що контрабанду кришують на самому верху, і що вибори без вибору нічого не змінять...

А чи є взагалі вибір? .. Є. Треба почати думати. Не розмахувати прапорами, не кидати гранати, не стріляти у власну тінь. Вимкнути телевізор, не створювати кумирів, не брати гречку, не сподіватися "потрапити в систему, щоб її змінити". Треба думати. Це найважче.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Также по теме
Новости партнеров
ОПРОС
Должна ли Украина помогать оккупированным территориям?
Самые распространенные виды взяток в Украине
Анализ запросов украинцев в интернете показал, что больше всего беспокоит жителей каждой области Украины
СМИ: жители ОРДЛО остаются без украинских пенсий
Долг Киева за электроэнергию составляет более 1 млрд грн
Кого читают в Facebook депутаты
Лучшее за неделю
Мультимедиа
Фотограф из Коростышева показывает сказочный мир природы: фото
В Кировоградской области мужчину раздавило бетонной плитой во дворе собственного дома
Во Львове автомобиль сбил девушку на пешеходном переходе
Известный певец сбил человека возле церкви
В Днепре взорвали авто с девушкой за рулем