"Підтримати"
Новини
Всі новини

Аксьонов анонсував створення кримського "Беверлі-Хіллз"

Аксенов анонсировал создание крымского "Беверли-Хиллз"

"Голова" Криму Сергій Аксьонов написав відкрите звернення до представників світового шоу-бізнесу та спорту з пропозицією оселитися на півострові.

У своєму листі Аксьонов зазначив, що все більше зарубіжних знаменитостей говорять про бажання отримати російське громадянство і жити в Росії, в тому числі американський боксер Рой Джонс-молодший, лідер рок-гурту Limp Bizkit Фред Дерст і французький актор Самі Насері. У зв'язку з цим Аксьонов не виключив появи на півострові "аналога американського Беверлі-Хіллс", пише РБК-Україна

"Якщо шановні представники шоу-бізнесу, спорту, інші знаменитості захочуть влаштуватися в Криму - милості просимо. Якщо вирішать придбати на півострові нерухомість, переїхати на ПМЖ або приїжджати на відпочинок - ніяких адміністративних та інших бар'єрів не буде. Ми можемо надати допомогу в пошуку відповідного місця біля моря, серед гір, лісів або степів, в будь-якому випадку - серед чудової природи і в чудовому кліматі Криму. Будемо тільки вітати, якщо в Криму з часом з'явиться аналог американського Беверлі-Хіллс", - написав Аксьонов.
Аксенов анонсировал создание крымского "Беверли-Хиллз"

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме