"Підтримати"
Новини
Всі новини

Найдорожчу каву у світі роблять з екскрементів слона

Самый дорогой кофе в мире делают из экскрементов слона

найдорожча кава у світі, названа «Чорний бивень», робиться з плодів кави, яку з'їли і перетравили тайські слони, і коштує $1100 кг. Екзотичний напій володіє насиченим, м'яким смаком саме завдяки процесу перетравлення в кишечнику слона.
Самый дорогой кофе в мире делают из экскрементов слона

«Коли слон з'їдає плоди кави, кислота в його шлунку розщеплює білки кави, який і надає напою гіркий присмак», — пояснили фахівці. «У результаті виходить кава з дуже м'яким смаком без гіркоти звичайного напою»

Найдорожчий і смачний кави у світі дуже схожий на інший різновид кави «Копі Лувак», який отримують з екскрементів тварин мусангов. Проте шлунок слона в цьому сенсі має невелику перевагу. У середньому тварині потрібно близько 15-30 годин, щоб переварити плоди кави, які «стоять» разом з бананами, цукровим очеретом і іншими інгредієнтами типовоъ вегетаріанської дієти слона, щоб у результаті вийшов унікальний насичений фруктовий смак.
Самый дорогой кофе в мире делают из экскрементов слона

Рідкісний різновид кави можна спробувати тільки на чотирьох курортах світу: трьох на Мальдівах і одному в Таїланді і коштує чашка такого напою недешево — $50.
Самый дорогой кофе в мире делают из экскрементов слона

Чому ж так дорого? По-перше, зміст слонів у заповіднику — справа не легка. По-друге, слонів годують тільки тайською кавою Арабіка, вирощеним на висоті 1500 м. Крім того, слонам потрібно з'їсти близько 32 кг кавових плодів, щоб зробити 1 кг кавових зерен.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме