Новости
Все новости

Цукерки від президента "шукають" нові можливості. ВІДЕО

"Найсолодша корпорація" України корпорація "Рошен" підтвердила, що дійсно шукає землю для нової фабрики.

Про це говориться у заяві компанії, передає видання "Радіо Свобода".

"Було проведено ретельний огляд наявних вільних земельних ділянок з відповідним цільовим призначенням у Київській області. Найоптимальнішим місцем розташування майбутнього бісквітного комплексу обрано місто Бориспіль, яке, по-перше, розташоване неподалік від логістичного центру «Рошен» у місті Яготин та, по-друге, має визначний фонд кваліфікованих спеціалістів", – мовиться у заяві компанії.

Разом із тим, у «Рошені» підтвердили, що зводитимуть комплекс на території, яку візьмуть в суборенду.

"У разі отримання земельної ділянки у суборенду на загальних умовах і позитивних висновків техніко-економічного обґрунтування корпорація «Рошен» має намір пройти прозору процедуру оформлення права власності на відповідну земельну ділянку, згідно з законодавством України", – заявили у компанії.

Раніше повідомлялося, що кондитерська корпорація "Рошен" планує побудувати бісквітний комплекс у Борисполі на Київщині на території площею близько 20 гектарів.

Подписывайтесь на аккаунт InfoKava.com в Twitter, Facebook или Telegram: в одной ленте новостей - все, что стоит знать о события в Украине и в мире о политике, бизнесе, культуре и экономике.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость