"Підтримати"
Новини
Всі новини

Цукерки від президента "шукають" нові можливості. ВІДЕО

Цукерки від президента "шукають" нові можливості. ВІДЕО"Найсолодша корпорація" України корпорація "Рошен" підтвердила, що дійсно шукає землю для нової фабрики.

Про це говориться у заяві компанії, передає видання "Радіо Свобода".

"Було проведено ретельний огляд наявних вільних земельних ділянок з відповідним цільовим призначенням у Київській області. Найоптимальнішим місцем розташування майбутнього бісквітного комплексу обрано місто Бориспіль, яке, по-перше, розташоване неподалік від логістичного центру «Рошен» у місті Яготин та, по-друге, має визначний фонд кваліфікованих спеціалістів", – мовиться у заяві компанії.

Разом із тим, у «Рошені» підтвердили, що зводитимуть комплекс на території, яку візьмуть в суборенду.

"У разі отримання земельної ділянки у суборенду на загальних умовах і позитивних висновків техніко-економічного обґрунтування корпорація «Рошен» має намір пройти прозору процедуру оформлення права власності на відповідну земельну ділянку, згідно з законодавством України", – заявили у компанії.

Раніше повідомлялося, що кондитерська корпорація "Рошен" планує побудувати бісквітний комплекс у Борисполі на Київщині на території площею близько 20 гектарів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме