"Підтримати"
Новини
Всі новини

Тука: трагедія в Києві - результат, того, що хлопці, які повернулися з війни залишені зі своїми проблемами сам на сам

Тука: трагедія в Києві - результат, того, що хлопці, які повернулися з війни залишені зі своїми проблемами сам на самТе, що відбулося 31 серпня під стінами Верховної Ради України ця - закономірний результат того, що ніхто (в масштабі країни) не займається тими хлопцями, які повертаються з війни.

Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив голова Луганської обласної військово-цивільної державної адміністрації Георгій Тука.

"Вже більше року багато громадських діячів та активістыв б'ють на сполох", - пише він.

Далі керівник Луганщини додає, що наші бійці залишені наодинці зі своїми проблемами: "неврівноваженість, загострене почуття справедливості, звичка вирішувати суперечку за допомогою зброї, нерозуміння такої поведінки з боку суспільства".

"Давайте бути чесними: 90% громадян забувають про героїв в той момент, коли вони повертаються.

Я отримую масу дзвінків-листів-СМС від хлопців (часом-цілих підрозділів) такого змісту: "Ми віримо тільки тобі. Ми хочемо працювати з тобою." При цьому, хлопці, найчастіше, не знають і не розуміють ким, як і в якій якості вони можуть бути корисні. Для них головне - віра! Що говорити про тисячі.

У тих випадках, коли влада не веде діалог з людьми, мерзотникам, що рвуться до влади, дуже легко маніпулювати думкою людей. Що простіше людям, виснаженим війною, которі не мають відповіді на безліч гострих питань, вказати партійним перстом з вигуком: "Ось він, зрадник!". Це - позиція покидьків!

Невже вони вважають моральним витрачати чималі кошти своїх "спонсорів" на рекламу себе коханих, а не на підтримку сімей інвалідів, сімей загиблих хлопців?
З приводу "ось він, ворог", можу запевнити "фюрерів", що, при бажанні, можна негайно знайти кілька приводів, використовуючи які, можна ткнути вказівним перстом в їх морди і залізним голосом вимовити: "Ось вони, кремлівські сволочі!" і знайдеться чимало неврівноважених хлопців, які почнуть кидати гранати не в бік ВРУ, а у зворотний!", - підсумував Тука.

Нагадаємо, 31 серпня Верховна Рада попередньо схвалила президентський законопроект про внесення змін до Конституції в частині децентралізації. Після цього під парламентом почалися зіткнення. Мітингувальники, які вважають дії влади легітимізацією сепаратистів на Донбасі, намагалися прорватися до Ради, вступаючи у протистояння з правоохоронцями.

Один з активістів кинув гранату в правоохоронців. Він був затриманий і опинився бійцем добровольчого батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Січ".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме