"Підтримати"
Новини
Всі новини

Фахівці «Розетки» розповіли про прості олівці

17:10, 01 вер 2015
2 247
Специалисты «Розетки» рассказали о простых карандашах
Інтернет-магазин «Розетка» підготував матеріал про існуючі види простих олівців і представив рекомендації по їх вибору. Особливо актуальна публікація від фахівців магазину перед початком навчального року.

Простий олівець - обов'язковий предмет у кожному пеналі. У деяких країнах прості олівці є основними приладдям для письма у всіх класах.

У багатьох українських школах уроки письма також починаються з навичок поводження з простим олівцем. Писати ручкою малюки починають тільки через півроку. Грифель олівця забезпечує краще зчеплення з папером, йому легше провести рівну лінію. Користуючись ним, першокласникам простіше здобувати навички письма. Крім того, будь-яку помилку легко виправити.
Якщо в першому класі учнів відразу озброюють ручками, прості олівці все одно потрібні. Вони обов'язкові в переліку приладдя.

Колись механічні олівці вважалися наступним витком еволюції. Поширені не потребують заточування моделі з тонким стрижнем. Є механічні моделі з товстим стрижнем - цангові - їх також необхідно підточувати.
Першокласникам краще використовувати звичайний олівець. Дитина не вміє точно контролювати силу натиснення, тому тонкий грифель буде часто ламатися.

Стрижні мають різну твердість. Чим м'якше грифель, тим більш темним і «жирним» буде його слід. Школярам для загального використання підійде середній ступінь твердості, яка позначається літерами «НВ». Такі грифелі залишають темно-сірий, добре видимий слід. Ті, що твердіше, пишуть більш тонко і слабо, при натисканні можуть подряпати лист. А м'які будуть розмазуватися по папері.
Також Олівці розрізняються за матеріалом і формою. Вони можуть бути виготовлені з 100% деревини, переробленого пластику або деревно-полімерних матеріалів. Пластикові або деревно-полімерні олівці легше точити, вони менше зношуються. Прикладом недеревяного корпусу може бути ця модель http://rozetka.com.ua/bic_8902762/p3579400/.

Корпуси олівців можуть бути круглими, шестигранними або трикутними. Для розвитку навичок письма краще вибирати шестигранні або трикутні моделі - круглий олівець важче втримати.

Великий асортимент якісних олівців за доступною ціною можна знайти в інтернет-магазині «Розетка». Тут представлені вироби різних видів і форм від відомих виробників. Є можливість вибрати набори, що містять моделі різної або однакової твердості.

Повний варіант статті можна прочитати на B2Blogger.com.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме