"Підтримати"
Новини
Всі новини

Російський "Сбербанк" потрапив під санкції Apple

Российский "Сбербанк" попал под санкции Apple

днями розробники ПЗ для OS X і iOS, які користуються послугами Сбербанку для отримання зароблених коштів, отримали несподіване повідомлення від Apple. У ньому компанія повідомляє, що для виведення грошей девелоперам доведеться змінити платіжні реквізити, а заодно і банк.

"Зазначений вами у iTunes Connect банк потрапив під пряму дію обмежень. В результаті цього ми змушені призупинити будь-які виплати до тих пір, поки ви не вкажете рахунок у банку, на який не поширюються обмеження. Щоб оновити платіжну інформацію, зайдіть в розділ Agreement, Tax, and Banking на сайті iTunes Connect" - йдеться в повідомленні, пише iPhones.ru.

Подібні санкції були введені у відповідності з вимогами адміністрації президента США і Єврокомісії, згідно з яким «яблучна» корпорація більше не має права вести грошові розрахунки «в деяких регіонах Криму і Росії».

Здавалося б, дійсно нічого страшного в цьому немає – чергова локальна санкція. Однак на цей раз справа пахне смаженим. Висока ймовірність того, що Сбербанк – лише перша установа, для якого фінансові зв'язки з Apple були припинені. Швидше за все, вже найближчим часом компанія аналогічним чином повідомить розробників, які є клієнтами інших банків Росії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме