"Поддержать"
Новости
Все новости

В Україні через війну зміниться підхід до ключових стратегій бізнесу та найманих працівників

В Україні через війну та відключення світла в 2023 році можуть змінюватися стратегії бізнесу. Компанії забезпечуватимуть підтримку й захист співробітникам, які зі свого боку підтримуватимуть бізнес і шукатимуть можливості працювати, коли є змога – рано-вранці, ввечері чи у вихідні. Процес переходить на другий план, першочерговим стає результат.

 Про це йдеться в прогнозі сайта пошуку роботи Work.ua на 2023 рік. Також пророкують скасування "чоловічих/жіночих" професій.

Близько 1 млн українців перебувають у лавах ЗСУ, більшість із яких чоловіки. У зв'язку з цим у роботодавців зміниться ставлення до підбору співробітників з урахуванням статі. Це означає, що все більше жінок почнуть опановувати "чоловічі" професії. Роботодавці зрозуміють, що професійність не має гендеру, віку та будь-яких інших обмежень.

Крім того, компанії в 2023-му вчитимуться правильно взаємодіяти зі співробітниками, які постраждали від війни, були в окупації, брали участь у бойових діях і повернуться до мирного життя. Певний відсоток працівників становитимуть люди з інвалідністю.

Тому потрібно буде облаштувати безбарʼєрні офіси та робочі місця відповідними умовами в більшій кількості. Йдеться про встановлення пандусів, поручнів та іншого обладнання.

Також важливу роль у компаніях відіграватимуть психологічна підтримка, опанування правил і навичок роботи зі стресом, посттравматичним синдромом, панічними атаками та емоційним вигоранням. Ключове завдання – не залишати людей наодинці з їхніми проблемами, допомагати, триматися командою як єдиною родиною.

Велику частину часу будуть займати заходи задля підтримки психоемоційного стану працівників. Корпоративні розважальні заходи, оцінка продуктивності й інші звичні для HR практики будуть не в пріоритеті.

В Україні в 2023 році зарплати можуть підвищитися на 8-30% залежно від ситуації в країні та конкуренції за спеціалістів. Більшість роботодавців планують перегляд зарплат.

Джерело: OBOZREVATEL


Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook, Telegram и Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость