"Поддержать"
Новости
Все новости

Кто выиграл, а кто проиграл от отсутствия морозов и снега

Такая теплая зима, как в этом году - нас больше пугает, чем радует. И не потому, что не получилось нормально покататься на борде этого года, а потому что нас пугает глобальное потепление, а более глобальное потепление нас пугают лидеры стран, которые все это считают бредом. Об этом сообщает Экономическая Правда.

(Далі на мові оригіналу)

Але якщо говорити конкретно про цю зиму, то ось які її економічні плюси і мінуси для України:

1. Відсутність морозів сприяла будівельній галузі і київській владі, що пришвидшило процес бетонування конструкцій та прокладання тротуарів. Бо за низьких температур збільшуються витрати і сповільнюються темпи будівництва. У 2019 році обсяги будівництва зросли на 20% порівняно з 2018 роком.

2. Помірна температура дозволила гарно спрацювати і логістичній галузі. В'їзд вантажівок до великих міст не обмежувався, у перевізників зменшилися витрати на пальне, не було проблем з доставкою товарів.

3. Відсутність снігопадів і морозів позитивно вплинула і на роботу морських портів. Вони почали 2020 рік із суттєвого збільшення перевалки вантажів. З початку 2020 року в українські морські гавані зайшло 958 вантажних суден, що перевищує аналогічні показники 2019 року майже на 12%.

4. Але не всім так пощастило. Через теплу погоду скоротився попит на енергетичні ресурси — електроенергію, газ та пару на 15,7%, у тому числі — через падіння виробництва в металургії, добувній та харчовій промисловості.

5. Аномально тепла зима змушує хвилюватися аграріїв. Через теплу зиму фермерам доведеться витратитися на "хімію".

6. Зимовий туристичний сезон в Україні був зірваний. Мова йде про курорти Пилипець, Драгобрат, Подобовець, Бескид. За даними компанії Join UP!, попит на відпочинок в Карпатах цієї зими впав на 30%. У лютому ситуація покращилася — випав сніг і вдарив мороз.

7. Відсутність снігу негативно позначилася на кількості та якості води у водоймах. За інформацією Національної екологічної ради України, водойми наповнюються максимум на 70% від норми, а подекуди — ще менше.
Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook, Telegram и Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме